Трюкові самокати Maraton, Explore, AmigoSport, ScaleSports
Категорії
Як вибрати трюковий самокат
Самокат – транспорт не лише для малюків. Ще нещодавно на двоколісних “конях” розтинали лише представники наймолодшого віку, а сьогодні їх використовують для пересування представники всіх поколінь, у тому числі – вимогливі до деталей підлітки. Їм мало можливостей звичайних моделей, які призначені для швидкої їзди. Задовольнити вимоги тінейджерів до транспорту змогли виробники трюкових моделей – самокатів, спеціально розроблених для виконання акробатичних трюків та екстремальної їзди у незвичайних місцях.
Чим трюковий самокат відрізняється від звичного
Основна відмінність трюкової моделі самокату від транспорту у класичному виконанні – у конструкції. У грі “Знайди 5 відмінностей” можна також впевнено відзначати різницю між матеріалами, колесами, кріпленнями, формою та функціоналом. Трюковий транспорт розроблений спеціально під стрибків, переворотів, ковзання та інших складних та неможливих на перший погляд рухів.
Що особливого в конструкції трюкового самокату?
Це все та ж дошка з кермом, але з деякими нюансами
колеса транспорту невеликі, але стійкі;
кермо ергономічної форми, зручне для хвата;
висота керма досягає грудей спортсмена;
дека масивна, міцна;
для рами використовуються міцні, але легкі матеріали;
кермо можна повертати на 360 °;
на колесах встановлені якісні підшипники;
для збереження жорсткості конструкція не містить складних деталей.
Загалом конструкція самокату для трюків легка, міцна, маневрена. Вона дозволяє розвивати велику швидкість і миттєво змінювати положення самого самокату, і тіла людини.
Самокати для трюків вибирають не тільки активні та ризикові підлітки. Часто такий вид дозвілля віддають перевагу і представникам середнього віку, які обирають здоровий спосіб життя та екстрим. Обов'язково зважайте на індивідуальні риси майбутнього власника транспорту при підборі моделі.
Вибір трюкового самокату: деталі та нюанси, які важливо врахувати при покупці
Хочете, щоб ваш самокат витримав максимальні навантаження і не розвалився за першого ж серйозного стрибка? Поставтеся уважно до підбору моделі. Відразу скажемо - ціна трюкового самокату не може бути низькою. На розробку таких моделей витрачено багато часу, використано дорогі матеріали та технології. Вартість хорошого виробу може змінюватись у середньому та високому ціновому діапазоні. Купуючи бюджетну модель, розраховувати на тривалий термін її служби не варто. Але можна і не переплачувати – купуйте онлайн в інтернет-магазині Bikefriend та отримуйте гарантію якості транспортного засобу.
Підбір самокатів для виконання трюків за параметрами
Насамперед зверніть увагу на вагу самокату. Він має бути вказаний в інструкції до виробу на упаковці. Переважна більшість моделей важать у межах 3-4 кг. Навчитися виконувати трюки легше на легкій моделі. Більш важкі варіанти вибирайте вже після того, як навчитеся тримати баланс і керувати конструкцією.
Вагу вибирають також під стиль катання:
для стриту більше підходять легкі моделі, що дозволяють швидко змінити положення тіла та легко висмикуються з-під ніг;
для парку оберіть важкий самокат, який забезпечує кращий баланс та стійкість.
За розміром коліс самокати для трюків бувають "для дорослих" та "для дітей". Відрізнятиметься вибір і для різних стилів катання: для стриту виберіть модель, оснащену колесами 100-110 мм у діаметрі. Така колісна база не дозволить розвинути надто високу швидкість та забезпечить стійкість. Такі самі колеса рекомендується вибирати новачкам. Для здійснення стрибка критично важлива початкова швидкість. Її забезпечить більший розмір коліс. Збираєтеся багато стрибати – вибирайте модель з колесами понад 110 мм.
Колеса відрізняються жорсткістю. Вона впливає на маневреність та швидкість пересування. Колеса, виготовлені з цільнолитого алюмінію, найбільш жорсткі. Вони збільшують вагу самокату, але допомагають розвивати велику швидкість і дуже чутливі до керування.
Пластикові коліщатка менш жорсткі. Вони мало важать, компенсують нерівності покриття, але не дає змоги розвинути критичну швидкість.Визначити жорсткість коліс допоможе маркування, розміщене на самому коліщатку. Вона може бути в межах 72 - 93А. Якщо ви сумніваєтеся в правильності вибору – зверніться до консультантів Bikefriend для отримання додаткової інформації та допомоги у вибір моделі.
Кермо – основний інструмент управління трюковим самокатом. Конструкція може бути представлена в кількох варіантах:
Т-Образне кермо - підходить для новачків, характеризується невеликою вагою і обмеженнями в маневреності;
Y-образне управління – професійне рішення із збільшеною вагою;
Bat-wing кермо - потужні моделі, що спрощують обертання, але обмежують управління.
Вибираючи самокат для трюків за типом керма не забувайте про рівень своїх навичок і стиль катання.
Дошка або дека може бути виготовлена з металу чи композиту. Для парку вибирайте обтяжені моделі – їх простіше контролювати у повітрі. Легкі композитні моделі зручні для стріту – вони забезпечують стійкість при ковзанні та спрощують виконання обертань. Розмір деки підбирають відповідно до розміру ніг спортсмена.
Рама самокату може бути виконана з композиту, сталі або алюмінію. Матеріал вибирається за стилем катання та вимогами до ваги та жорсткості транспорту.
Звертайте увагу також тип компресійної системи, підшипників, хомута. Пам'ятайте – ваш самокат піддаватиметься високим навантаженням і повинен з гідністю витримати їх. Від якості кожної деталі залежить ваша безпека та репутація серед однодумців.
Фахівці Bikefriend допоможуть підібрати трюковий самокат, ціна якого буде в рамках вашого бюджету, а модель – відповідати вазі та зростанню, стилю їзди та побажанням до дизайну. Замовити самокат для трюків можна онлайн. Ми організуємо доставку по Україні для простого та швидкого отримання вами товару.